PRZEDŚWIĄTECZNY CZAS W MUZEUM20181204 083459

W grudniu uczniowie klasy 5 d i 6 c uczestniczyli w warsztatach świątecznych przygotowanych przez Muzeum Miasta Turku. Była to idealna okazja do kreatywnego spędzania przedświątecznego czasu!
Dzieci bardzo lubią te chwile, gdy mogą tworzyć piękne przedmioty w ciepłej, pięknej i przyjaznej atmosferze. W trakcie zajęć dzieci własnoręcznie wykonały niepowtarzalne choinki, następnie ozdobiły je pachnącymi korzennymi przyprawami, mieniącymi się czerwienią , złotem i innymi barwami Bożego Narodzenia. Choinki zostały również obsypane kolorowymi brokatami, dzięki czemu nabrały –magicznego blasku. A wszystko to działo się przy śpiewie świątecznych piosenek. Warsztaty świąteczne to idealna okazja, aby nie tylko poczuć magię świąt, ale też zintegrować się z klasą i pracownikami muzeum.

 

Udostępnij

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn