WARSZTATY BOŻONARODZENIOWECAM00601

W MIEJSKIM DOMU KULTURY

Grudzień to magiczny, świąteczny czas. Boże Narodzenie to przede wszystkim wyjątkowe tradycje, które należy kultywować. Jedną z nich jest zwyczaj własnoręcznego wykonywania choinkowych ozdób. 14 grudnia uczniowie klasy 1a i 1b wraz z wychowawczyniami: p. H. Baran i p. M. Rzetecką, wzięli udział w warsztatach bożonarodzeniowych zorganizowanych przez Miejski Dom Kultury. Każdy z uczestników otrzymał komplet materiałów niezbędnych do wykonania dekoracji. Dzieci miały do dyspozycji wycinanki, ozdoby tematyczne, artykuły pasmanteryjne oraz materiały do decoupage. Pierwszoklasiści z zapałem wykonywali piękne ozdoby, wykazując przy tym wiele pomysłowości, dzięki czemu powstało wiele niepowtarzalnych dekoracji świątecznych. Czas upłynął w miłej atmosferze, wśród wspólnych rozmów i śmiechu.

 

Udostępnij

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn