DSC04081

PLANSZÓWKI NA ZDROWIE 

W ramach obchodów Światowego Dnia Zdrowia, biblioteka szkolna (ul. 3 Maja) zorganizowała 4 kwietnia Godzinę z grami planszowymi. „Gry planszowe”  bawią i uczą. Są one wykorzystywane w edukacji, nie tylko ze względu na ciekawy sposób przekazywania wiedzy. Uczą też tego, że nie zawsze się wygrywa, a światem rządzą określone zasady i reguły. Gry planszowe uczą cierpliwości, kreatywności, komunikatywności, podejmowania szybkich decyzji, koncentracji oraz pracy w grupie. Wpajają umiejętności, które mogą się przydać na co dzień, zarówno dzisiaj, jak i w przyszłości. Dodatkowo jest to świetna zabawa, emocje, ruch i śmiech. Dla uczniów dzisiejsza godzina z grami planszowymi była niezłą rozrywką, a wielu z nich kontynuowało zabawę podczas przerw w bibliotece szkolnej.

 

Udostępnij

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn