SUKCESY SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W WOJEWÓDZKICH KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCHlaureaci 1

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Turku wspaniale zaprezentowały się w wojewódzkich konkursach przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Poznaniu.

Konkursy organizowane przez kuratorium są jednymi z najbardziej prestiżowych sprawdzianów wiedzy i umiejętności w jakich uczniowie mogą się sprawdzić. Wymaga to wiele pracy i wysiłku ze strony uczniów, ale także przygotowujących ich nauczycieli.

Laureaci tych konkursów są zwolnieni z egzaminów kończących szkołę.

Zuzanna Szczesiak z klasy 3B oddziału gimnazjalnego może poszczycić się tytułem laureata wojewódzkiego Konkursu Historycznego i finalisty Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego ( opiekunowie - Anna Maćczak, Małgorzata Kaczkowska). Warto dodać, że Zuzanna w klasie szóstej szkoły podstawowej uzyskała tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego (opiekun - Ewa Pawlak).

Natalia Kałużna z klasy 8d została POTRÓJNĄ LAUREATKĄ : Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego, Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego i Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego Fizycznego (opiekunowie - Agnieszka Rajczyk, Ewa Perlińska, Krystyna Morek) . Warto dodać, że w klasie siódmej Natalia była laureatką Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego (opiekun – Agnieszka Płóciennik) . W klasie szóstej natomiast uzyskała tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego, Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego i finalisty Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego ( opiekunowie - Krystyna Morek, Magdalena Sobczak, Adela Majtka).

Tomasz Rajczyk z klasy 8c jest laureatem Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego i finalistą Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (opiekunowie – Aleksandra Szafarz, Stanisław Frątczak).

Zuzanna Skiba z klasy 8d została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego (opiekun Ewa Perlińska). W siódmej klasie była laureatką Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego ( opiekun - Agnieszka Rajczyk). W klasie szóstej uzyskała tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego i finalisty Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego (opiekunowie Adela Majtka, Magdalena Sobczak).

Finalistami Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego zostali: Tomasz Rajczyk 8c,
Maciej Biskup 8c,Aleksandra Kukuła 8d, Michalina Rosiak 8d (opiekunowie – Stanisław Frątczak, Agnieszka Rajczyk). Ponadto Michalina Rosiak w klasie szóstej uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego i finalisty Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego (opiekunowie – Adela Majtka, Ewa Pawlak).

Uroczyste wręczenie zaświadczeń laureatom odbyło się w Poznaniu na uroczystej gali z udziałem pani Kurator Oświaty.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na dalszym etapie edukacji.

                                                                                                                          

 

Udostępnij

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn