KULINARNA PRZYGODA W FUNDACJI ZE SMAKIEMkulinaria 1

27 września 2019 r. uczniowie klasy VIC uczestniczyli w zorganizowanych z okazji Dnia Chłopca warsztatach kulinarnych. Zajęcia prowadziły panie z Fundacji ze Smakiem. Pod ich fachowym okiem dzieci przygotowały jako danie główne pizzę Margheritę oraz pizzę z bazyliowym pesto, szynką i cukinią, a na deser – „Trufle jak marzenie” i kulki bajaderki.

Wspólne przyrządzanie potraw okazało się niezwykle fascynującym zajęciem. Uczniowie uczyli się podziału obowiązków, rozwijali umiejętność współpracy w zespole, a przede wszystkim dobrze się bawili. Sponsorami i pomysłodawcami imprezy byli rodzice dzieci.

 

Udostępnij

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn