ZAJĘCIA Z PREWENCJIIMG 20190911 105428

W miesiącu wrześniu uczniowie kl. 1-3 uczestniczyli w zajęciach z prewencji , które prowadzili: przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Turku oraz Komendy Powiatowej PSP w Turku Spotkanie odbyło się w formie pogadanki  i pokazu na temat bezpiecznego zachowania na drodze, nad wodą, podczas zabawy, czy też w domu. Przedstawiono także zagadnienia z zakresu pierwszej pomocy, postępowania na wypadek powstania zagrożenia oraz korzystania z numerów alarmowych do służb ratowniczych. Część spotkania miało charakter pokazowy, gdzie dzieci miały możliwość obejrzeć z bliska nie tylko wóz strażacki, ale nawet kabinę. Oczywiście nie obyło się bez „mgiełki” wodnej, co wzbudziło wiele pisków i pozytywnych emocji.

 

Udostępnij

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn