ŚWIĄTECZNE KOLĘDOWANIEDSC 8384

Świąteczne kolędowanie, radość na twarzach, uśmiechy i teksty w wielu językach świata to czas jaki towarzyszy nam tylko raz w roku. Nauczyciele języków obcych przygotowali świąteczną niespodziankę dla uczniów w postaci muzycznych przerw z utworami w klimacie świąt Bożego Narodzenia. Takie poznawanie kultury i obyczajów krajów obcojęzycznych przez śpiewanie to doskonała okazja na nietypowy sposób nauki i wspólne obcowanie poza ławkami szkolnymi. Wszystkim śpiewającym dziękujemy za wspólną zabawę, stworzenie tej magicznej atmosfery i życzymy takiego nastroju na wszystkich lekcjach do końca roku szkolnego.

 

Udostępnij

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn