ODWIEDZINY PRZEDSZKOLAKÓWprzedszkolaki 1

W dniu 5 grudnia godzinach od 12.30-13.30 w świetlicy szkolnej gościliśmy przedszkolaków z Przedszkola Bajkowego w Turku. Dzieci od opieką swoich wychowawczyń przygotowały bogaty program artystyczny. Uczniowie naszej szkoły chętnie wzięli udział w przedstawieniu nagradzając występy małych artystów gromkimi brawami. Dzieci o zakończeniu swego występu ofiarowały świetlicy symboliczny lampionik, a w zamian otrzymały naklejkę z logo naszej szkoły i słodkiego Mikołajka. Wszyscy doskonale się bawili. Dziękujemy dzieciom, że pamiętały o nas i życzymy im samych sukcesów, a paniom wychowawczyniom gratulujemy takich wychowanków. Zapraszamy ponownie.

 

Udostępnij

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn