JASEŁKA W KLASIE I Cjaselka 1c 1

17 grudnia, w godzinach popołudniowych, uczniowie z klasy 1c z wychowawczynią p. Agnieszką Perlińską, wystawili bożonarodzeniowe jasełka PRZY BOŻYM ŻŁÓBKU SIĘ ZEBRALI. Na przedstawienie zaprosili najważniejszych widzów- rodziców. Uczniowie wcielili się w tradycyjne postaci z betlejemskiej szopki. Byli Józef i Maria, zatroskani i zmęczeni poszukiwaniem miejsca do narodzin Jezuska. Sceny wystawione w jasełkach obrazowały moment przybycia Trzech Króli, biednych pasterzy i opiekę Dzieciątka przez anioły. Dzieci zaprezentowały się w recytacji, śpiewie, tańcu i grze na instrumentach. Wzruszeni rodzice nagrodzili małych artystów gromkimi brawami oraz drobnymi prezentami i poczęstunkiem. To był nasz pierwszy klasowy występ przed publicznością!

 

Udostępnij

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn