DSC01798UCZENNICE KLASY 2C NASZEJ SZKOŁY, ODNIOSŁY DUŻY SUKCES W KONKURSACH OGÓLNOPOLSKICH.

Uczennica klasy 2c- Gabriela Marciniak zajęła 1. miejsce w Polsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy ,,Olimpusek”. Olimpiada polegała na rozwiązaniu przez uczniów zintegrowanego sprawdzianu wielokrotnego wyboru, poruszającego zagadnienia edukacji polonistycznej, przyrodniczej i matematycznej. Gabrysia napisała test, uzyskując  100 % punktów możliwych do zdobycia (210 punktów) i tym samym zaszczytny tytuł LAUREATA Z WYRÓŻNIENIEM.

Kolejna uczennica klasy 2c- Zuzanna Buda, zajęła 3. miejsce w Polsce w konkursie matematycznym Stypendiada Wczesnoszkolna ,,Plusik”. Konkurs miał zasięg ogólnopolski i polegał na rozwiązaniu testu składającego się z 20 pytań z zakresu elementarnej arytmetyki i rozwiązania zadań tekstowych. Zuzia napisała test uzyskując 48 punktów- na 50 możliwych do zdobycia. Zajęła trzecie miejsce w konkursie i tytuł LAUREATA oraz medal ,,Orła matematycznego”.

Gabrysi i Zuzi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 

 

Udostępnij

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn