IMG 20180305 115245KONKURS WIEDZY O WIELKOPOLSCE

Bartosz Dziamara, Adam Kolenda, Mateusz Szczesiak uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Turku w gronie najlepszych w Konkursie Wiedzy o Wielkopolsce.

 

 

 

Już po raz dwudziesty drugi rozegrany został Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce. Konkurs wpisał się na stałe w harmonogram przedsięwzięć edukacyjnych w naszej szkole, o czym świadczy jego niesłabnąca popularność wśród uczniów. Tak wielkie zaangażowanie wynika z przedmiotu i zakresu tematycznego Konkursu, który kształtuje poczucie przywiązania do „Małej Ojczyzny” podkreślając jej, osobliwość na tle całego kraju. Konkurs jest objęty honorowym patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Wielkim sukcesem zakończył się kilkumiesięczny intelektualny wysiłek uczniów klasy IV d „Jedynki” – Bartosza Dziamary, Adama Kolendy i ucznia klasy V a Mateusza Szczesiaka. Bartek i Adam zajęli I miejsce, uzyskując maksymalną liczbę punktów zostali Laureatami Konkursu, natomiast Mateusz uzyskał tytuł finalisty. Uroczystość zakończenia Konkursu dla laureatów połączona z wręczeniem nagród odbędzie się 20 czerwca w Czerwonaku koło Poznania. Chłopcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Udostępnij

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn