Dyrektor szkoły:

Wicedyrektor:
     Elżbieta
  Pokojowa
 
  
     Krystyna Morek, Katarzyna Władarczyk,
    Piotr Bińkowski
    

 

KADRA PEDAGOGICZNA - do 31.08.2017 r.

 

grono pedagogiczne sp1

 

PRZEDMIOT

KADRA PEDAGOGICZNA  - od 1 września 2017 r.

IMIĘ  I  NAZWISKO  NAUCZYCIELA

 
Edukacja wczesnoszkolna: Spychalska - Baran  Hanna,  Hynas Dorota, Kurzawa Róża, Koszada Halina, Łuczak  Iwona, Ochota  Izabela, Pasturek  Lidia, Perlińska Agnieszka, Pokojowa Elżbieta,  Rzetecka  Marzanna,  Sujewicz  Grażyna,  Szymczyk Agnieszka, Zielińska  Malwina, Poturała Monika
Język polski: Ewa Pawlak, Emilia Kozłowska, Pakuła Małgorzata, Kaczmarek Elżbieta, Kaczorowska Elżbieta, Koszykowska Agnieszka, Trembasiewicz Joanna
Język angielski: Nowak Paulina, Sobczak Magdalena, Zielińska Malwina, Gutaj Tomasz, Ciszewska Aleksandra, Orłowska Katarzyna, Płóciennik Agnieszka, Rosiak Ewa, Ulańska Anna
Język niemiecki: Ciszewska Aleksandra, Cytrowska Izabela, Woźniak Aneta
Przyroda: Morek Krystyna, Błajet Katarzyna, Mielczarek Bożena,
Biologia: Morek Krystyna, Ochapska Jolanta, Włodarczyk Katarzyna
Historia: Mielczarek Bożena, Kulesza Ewa, Maćczak Anna, Rosiak Iwona
Geografia: Błajet Katarzyna, Kaczkowska Małgorzata
Matematyka: Koszykowska  Agnieszka, Trocha Wioletta, Majtka Adela, Frątczak Stanisław, Majtka Adela, Perlińska Maria, Rajczyk Agnieszka
Fizyka: Spławski Maciej, Błajet Katarzyna, Szafarz Aleksandra
Chemia: Perlińska Ewa, Szafarz Aleksandra
Informatyka: Irena Dominiak,  Przemysław Przysło, Misiak Ewa, Perlińska Maria, Piekarczyk Emil, Szafarz Aleksandra
Technika: Irena Dominiak, Trocha Wioletta, Piotr Bińkowski, Piekarczyk Emil,
Muzyka: Giernalczyk Ewa, Ochota Izabela, Piasecki Tomasz, Piwońska Aldona
Plastyka: Majda Andrzej, Piwońska Aldona
Edukacja dla bezpieczeństwa: Piotr Bińkowski, Bożena Janowska, Perlińska Ewa
Wychowanie Fizyczne: Ewa Kulesza, Tomasz Gargula, Tadeusz Tomczak, Piotr Bińkowski, Bożena Janowska, Knop Barbara, Majda Andrzej, Michalski Artur, Piotrowski Dariusz, Przygocka Halina, Włodarczyk Katarzyna
Religia: Dybkowska Jolanta, s Lik Agnieszka (Maksymiliana), Piekarczyk Emil, s Papińska Jolanta (Jonatana), Stefańska Elżbieta
Wychowanie do życia w rodzinie: Majdańska Wiesława, Morek Krystyna, Piwońska Aldona
Pedagog: Bogumiła Frątczak, Barbara Wojtkowska
Psycholog: Patrycja Adamczewska
Świetlica: Majdańska Wiesława, Kurzawa Róża, Nowakowska Elżbieta, Zielińska Malwina
Biblioteka: Antczak Aleksandra, Nowak Elżbieta, Misiak Ewa, Sochacka Renata
   

Udostępnij

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn