Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów aktualnosci/2021_2022/09/20211004_igrzyska oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Kopernik Plus podsumował akcję integrującą całą społeczność Szkoły Podstawowej nr 1.

Igrzyska kilometrzyska to akcja przeprowadzona w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu w dniach 23-30.09. Przez siedem dni uczniowie, rodzice i nauczyciele rywalizowali między sobą w trzech konkurencjach: bieg, chód oraz jazda rowerem.

Łącznie wszyscy uczestnicy pokonali 2705,7 km.

Zdecydowanym faworytem okazał się rower, ponieważ łączna suma przejechanych kilometrów wyniosła 2184,6.

A kto wygrał?

Uczniowie!!! We wszystkich trzech dyscyplinach uczniowie okazali się niepokonani i utarli nosa swoim nauczycielom i rodzicom. Przebiegli, przeszli i wyjeździli najwięcej!

Brawo Wy!

Członkowie Stowarzyszenia Kopernik Plus dziękują za podjęcie wyzwania i obiecują kolejną edycję w przyszłym roku.

 

{gallery}aktualnosci/2021_2022/09/20211004_igrzyska{/gallery}