Uczniowie klasy 2a przystąpili do projektu "zakładamy ogródek klasowy". Dzieci na początku tygodnia zapoznały się z poszczególnymi etapami rozwoju roślin od nasiona do owocu następnie zbierały informacje na temat pochodzenia upraw poszczególnych warzyw w warunkach szkolnych i dzieliły się nimi z innymi uczniami a na sam koniec tygodnia wybrały poszczególne nasiona i przystąpiły do ich zasadzenia w doniczkach i obserwacji przez najbliższe tygodnie.