W dniu 8.05.2026r. uczniowie klasy 4a brali udział w warsztatach kulinarnych, podczas których przygotowywali pizzę. Najpierw dowiedzieli się kilku ciekawostek na temat pieczenia pizzy, a następnie przystąpili do pracy. Każdy mógł wybrać dodatki takie, jakie lubi. W czasie oczekiwania na upieczenie się pizzy uczniowie brali udział w pokazywaniu różnych technik kręcenia ciastem. Na koniec każdy mógł zjeść swoje dzieło.