W dniach 15–16 maja uczniowie klasy 5c pod opieką obecnej oraz byłej wychowawczyni, jak również mamy jednej z uczennic, uczestniczyli w nocowaniu w szkole. Było to bardzo ciekawe i pełne atrakcji wydarzenie. Na początku dzieci brałyudział w zajęciach prowadzonych przez p. Dariusza Jasiakiewicza dotyczących udzielania pierwszej pomocy oraz zajęcia z samoobrony, które wzbudziły duże zainteresowanie.
Kolejnym punktem programu były zajęcia sportowe, dostarczające wszystkim dużo radości i emocji. Po nich uczniowie uczestniczyli w zajęciach jogi, które pozwoliły się wyciszyć i zrelaksować, a chętne osoby rozegrały mini-mecz piłki nożnej, któremu towarzyszyło wiele sportowych emocji.
Wieczorem wszyscy wspólnie zjedli pizzę, co było bardzo miłym zakończeniem pełnego wrażeń dnia. Nocowanie w szkole było dla uczniów klasy 5c wspaniałą okazją do integracji, nauki i dobrej zabawy.

 {gallery}aktualnosci/2025_2026/05/20260517_nocowanka{/gallery}