W poniedziałeka 18 maja, klasa 3B więła udział w zajęciach edukacyjno - warsztatowych w Kaczorówce w Żukach. Zajęcia łączyły tematykę świąt majowych oraz Dnia Mamy. Była to doskonała okazja do nauki poprzez działanie, integrację oraz twórczą zabawę w przyjaznym, wiejskim otoczeniu. Dzieci odkryły na nowo znaczenie świąt majowych łącząc zabawę z edukacją patriotyczną i historyczną, dowiedziały się dlaczego każdy zawód jest ważny, czym jest konstytucja, a także poznały symbole narodowe.
Na Dzień Mamy każdy uczestnik własnoręcznie przygotował unikatowy upominek w technice decoupage. Zajęcia zorganizowała i poprowadziła dla nas pani Magdalena Dziekan - Dawidowska, której serdecznie dziękujemy za ten wyjątkowy, pełen radości i dobrej zabawy dzień.







