27 maja klasy 1c i 3a pojechały na wycieczkę do Wrocławia. Tego dnia dopisała nam piękna,
słoneczna pogoda, dzięki czemu wszyscy mieli świetne humory.
Zwiedzanie stolicy Dolnego Śląska rozpoczęliśmy od spaceru po wrocławskiej Starówce.
Podziwialiśmy piękne kamienice, zabytki oraz szukaliśmy słynnych wrocławskich krasnali,
co sprawiło nam wiele radości.
Następnie pojechaliśmy do Afrykarium, gdzie mogliśmy zobaczyć największe w Polsce
oceanarium poświęcone zwierzętom Czarnego Lądu. Kolejno udaliśmy się do zoo, w
którym podziwialiśmy między innymi słonie, żyrafy, zebry, wielbłądy, lwice i wiele innych
zwierząt.
W przerwie zjedliśmy smaczny obiad w restauracji znajdującej się na terenie zoo. Na
zakończenie wycieczki pojechaliśmy na pokaz fontanny multimedialnej. Kolorowe światła,
muzyka i wodne pokazy zrobiły na wszystkich ogromne wrażenie.
Do domu wróciliśmy o godzinie 21:00 zmęczeni, ale bardzo zadowoleni z wyjazdu.