Dnia 1 czerwca 2026r. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski z Języka Angielskiego dla uczniów klas I-

II. Wzięli w nim udział uczniowie, którzy zaprezentowali przygotowane wcześniej wiersze i rymowanki

w języku angielskim.

Uczestnicy wykazali się bardzo dobrą znajomością tekstów, poprawną wymową oraz dużym

zaangażowaniem. Występy były interesujące. Komisja konkursowa miała trudne zadanie, wyłaniając

laureatów spośród wszystkich uczniów:

I miejsce – Bruno Spych (kl.Ic);

II miejsce - Anastazja Łakomicka(kl.I b);

III miejsce – Wiktor Dzieciątkowski (kl.IIc).

Laureaci otrzymali drobne upominki, a reszta uczestników emotikony i słodycze.

Konkurs był doskonałą okazją do rozwijania umiejętności językowych, przełamywania bariery wystąpień

publicznych oraz promowania nauki języka angielskiego wśród najmłodszych uczniów.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz dziękujemy za ich zaangażowanie i przygotowanie

do konkursu.