Dnia 1 czerwca 2026r. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski z Języka Angielskiego dla uczniów klas I-
II. Wzięli w nim udział uczniowie, którzy zaprezentowali przygotowane wcześniej wiersze i rymowanki
w języku angielskim.
Uczestnicy wykazali się bardzo dobrą znajomością tekstów, poprawną wymową oraz dużym
zaangażowaniem. Występy były interesujące. Komisja konkursowa miała trudne zadanie, wyłaniając
laureatów spośród wszystkich uczniów:
I miejsce – Bruno Spych (kl.Ic);
II miejsce - Anastazja Łakomicka(kl.I b);
III miejsce – Wiktor Dzieciątkowski (kl.IIc).
Laureaci otrzymali drobne upominki, a reszta uczestników emotikony i słodycze.
Konkurs był doskonałą okazją do rozwijania umiejętności językowych, przełamywania bariery wystąpień
publicznych oraz promowania nauki języka angielskiego wśród najmłodszych uczniów.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz dziękujemy za ich zaangażowanie i przygotowanie
do konkursu.







