W dniach 30-31 maja, uczennica klasy 4C Gabriela Frątczak wzięła udział w 7 Ogólnopolskim Harcerskim Festiwalu Piosenki Bez Gitary Ani Rusz, który odbywał się w Miejskim Domu Kultury w Kole. Gabrysia wystąpiła na scenie przy akompaniamencie pana Pawła Ciemniewskiego na gitarze oraz pana Tomasza Piaseckiego na pianinie. W swojej kategorii wiekowej Gabrysia zdobyła pierwszą nagrodę, wyśpiewując sobie statuetkę Złotej Struny. Nagrodą za zdobycie pierwszego miejsca, oprócz pięknej statuetki i dyplomu była gitara elektroakustyczna! Do konkursu przygotowali Gabrysię pani Izabela Jesionowska oraz pan Paweł Ciemniewski.
Gratulujemy Gabrysi i życzymy jej dalszych sukcesów artystycznych!







