Najdzielniejsi śmiałkowie z klasy 6B i 7B wzięli udział w wycieczce rowerowej w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu, pokonali dystans ponad 30 km i pokazali, że naprawdę kochają rowery.

Uczniowie wraz z opiekunami ,rodzicami i dobrymi humorami wysiłkiem własnych mięśni dotarli do klubu Żeglarskiego "Złota Szekla" nad zbiornikiem Przykona, gdzie wspólnie bawili się i integrowali przy ognisku.

W drodze powrotnej uczestnicy wycieczki zatrzymali się przy osadniku Gajówka i wysłuchali ciekawych informacji dotyczących tego miejsca. Nie obyło się bez ciekawostek i faktów geograficznych.

Mimo zmęczenia uczniowie zadeklarowali, że takie wycieczki powinny być organizowane częściej i już się nie mogą doczekać kolejnych rowerowych przygód.