JASEŁKA W KLASIE 3 CDSC02154

Uczniowie klasy 3 C wraz z wychowawczynią p. Agnieszką Perlińską, już po raz trzeci wystąpili przed rodzicami w inscenizacji o Bożym Narodzeniu i gościach małego Jezusa. W tym roku szkolnym, dzieci zaprosiły bliskich na 19 grudnia, prezentując montaż słowno-muzyczny pt. '' Szła kolęda...''. Występ dostarczył rodzicom wielu wzruszeń, wprowadził w czas zadumy oraz świąteczny nastrój. Całości dopełniły serdeczne życzenia oraz liczne kolędy i pastorałki wykonane przez małych artystów. Rodzice nagrodzili dzieci gromkimi brawami. Podobnie, jak w latach ubiegłych, zorganizowali prawdziwą świąteczną ucztę.

 

Udostępnij

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn