20190403 083935 resized 1„ODNÓW OBLICZE” - 14 rocznica odejścia do domu Ojca - Św. Jana Pawła II

Z okazji 14 rocznicy odejścia do domu Ojca, naszego kochanego papieża – św. Jana Pawła II. , dzieci z klas 2 w czasie szkolnej katechezy - dziękowały i modliły się, w myśl hasła „ODNÓW OBLICZE” . To Miłość sprawia, że mamy łagodne spojrzenie, serdeczne i miłosierne. Jak zawsze i dzisiaj, potrzeba nam się starać, kształtować tak własny charakter, aby być życzliwym i otwartym na potrzeby drugiego człowieka. Dzieci z wielkim zaciekawieniem obejrzały fragment filmu, nagrany podczas spotkania papieża Jana Pawła II z dziećmi. Wykonane pamiątkowe zdjęcia niech przypominają nam, że życie na tej ziemi przemija, jak wspomniał to w Wadowicach Papież, cytując napis zamieszczony pod zegarem – „czas ucieka, wieczność czeka”. Warto zadbać, aby to co niezniszczalne w nas, trwało i ubogacało ludzkie życie.

Udostępnij

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn