ELIMINACJE SZKOLNE KONKURSU RECYTATORSKIEGO "CZERWIEŃCIE, ZIELEŃCIE SIĘ SŁOWA..."strzalkowo 32

Recytacja to niezwykła umiejętność i dlatego bardzo cieszy nas fakt, że każdego roku poznajemy wyjątkowych recytatorów, dzięki którym słowo poetyckie żyje. Konkurs cieszy się niezmiennie dużą popularnością. 3 kwietnia odbył się po raz kolejny etap szkolny 27. Konkursu Recytatorskiego dla Szkół Podstawowych „Czerwieńcie, zieleńcie się słowa...”.

Komisja artystyczna w składzie: Elżbieta Kaczmarek, Aldona Piwońska, Emilia Kozłowska, Elżbieta Nowak i Małgorzata Pakuła po wysłuchaniu 30 prezentacji postanowiła nagrodzić: Brunona Grabarę (2d), Gabrielę Marciniak (3c), Amelię Sobczyk (5d), Paulę Biskup (6c), Natalię Jurkiewicz (6c), Barbarę Maletę (6c) i Ninę Grabarę (8d). Laureaci reprezentować będą naszą szkołę w kolejnych etapach konkursu.

 Poziom recytacji był wysoki, dlatego przyznano także 14 wyróżnień. Otrzymali je: Patryk Rosiak (2d), Wiktoria Straszewska (3c), Zofia Ostrowska (5d), Blanka Górska (5a), Gabriela Hatlińska (4c), Kornelia Kacprzak (4c), Maja Walas (5d), Wiktoria Gryguć (5e), Zofia Werbińska (5d), Aleksandra Gawrońska (5d), Olaf Dzieran (6c), Patrycja Goździkiewicz (6a), Michalina Rosiak (8d), Aleksandra Pietrzak (8d). Na zakończenie wykonano pamiątkowe zdjęcie, każdy uczestnik otrzymał dyplom, a nagrodzeni drobny upominek.

 Dziękujemy wszystkim Recytatorom za niezwykłe prezentacje i trzymamy kciuki za sukcesy reprezentantów naszej szkoły w kolejnych etapach konkursu.

Niech słowa "czerwienią się i zielenią" ku zachwytowi słuchaczy!

 

Udostępnij

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn