IMG 20180406 090651


 HISTORIA Z „WALIZKI DZIADKA KAZIKA”

4 czerwca uczniowie klasy 4d z wychowawcą uczestniczyli w zajęciach dramy dotyczących poznańskiego czerwca 1956 roku. Poprzez zabawę dzieci poznawały sytuację polityczną w Polsce pod władzami komunizmu. Uczniowie kolejno wyjmowali przedmioty z „Walizki Kazika” i na ich podstawie niczym „detektywi” odkrywali postaci oraz wątki z opowieści ukrytej w rekwizytach. Zabawie towarzyszyła ciekawość, stąd od samego początku dzieci były bardzo zaangażowane i chciały poznać tajemnice bohaterów. Warsztaty zostały przygotowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Włodzimierza Pietrzaka w Turku.

 

 

Udostępnij

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn