TERMINY ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH KLAS 1 - 6

ROK SZKOLNY 2013 – 2014   I semestr

 

 Rodzaj zajęć

 

Prowadzący

 Dzień tygodnia

Klasa / Ilość uczest.

 Godzina

Sala

Chór

I. Ochota

poniedziałek

3-6 /18u.

15.00

305

 

Kółko teatralne

 

I. Ochota

E. Pawlak

A. Piwońska

 

 

środa

 

 

4-6/15u.

 

 

7.45

 

 

305, 406

Kółko decupage

G. Sujewicz

piatek

3-6/15u.

13.30-15.30

6

K.dziennikarskie

E. Nowak

wtorek

środa

4-6/13

4-6/13

14.10-14.55

czytelnia

Koło regionalne –

B. Mielczarek

poniedziałek

4-6/10

13.20-14.05

306

Kólko polonistyczne

E. Kozłowska

piątek

5/10

13.20-14.05

407

Kółko jezyka angieskiego

P. Betler

środa

4-5/11

16.00-6.45

301,303

WDŻ
I sem

W. Majdańska

Poniedziałek

Wtorek

 

środa

5d/21

5c,5a/16,20

 

5b/18

7.45-8.30

7.45-8.30

8.35-9.20

8.35-9.20

 

świetlica

Zajęcia rewalidacyjne

B. Frątczak

wtorek

czwartek

środa

piątek

3/1

3/1

6/1

6/1

7.30-8.30

10.15-11.15

7.30-9.30

7.30-9.30

304

304

304

304

Zajęcia rewalidacyjne

I. Łuczak

poniedziałek

czwartek

4/1

4/1

13.20-14.05

12.25-13.10

1

302

Zajęcia rewalidacyjne

E. Kozłowska

poniedziałek

piątek

3/1

13.15-14.25

9.25.-10.20

dom

ucznia

 

Wykaz zajęć, których realizacja wynika z art. 42 ust. 2 pkt 2lit.b Karta Nauczyciela  

Rok szkolny 2013/2014 I semestr

 

Nauczyciel

 

Rodzaj realizowanych zajęć

Termin

(dzień tygodnia /

godzina)

 

Sala

Antczak Aleksandra

Zajęcia biblioterapeutyczne

Poniedziałek 1125-1210

Środa 1025 - 1110

Czytelnia

Czytelnia

Baran Hanna

Zajęcia wyrównawcze

Zajęcia matematyczne – praca z uczniem zdolnym

Środa 1025 - 1110

Wtorek 1500 - 1545

Czytelnia

206

Betler Paulina

Zespół wyrównawczy z j. angielskiego   kl. II-III i kl. IV-VI

Wtorek 745 – 830

Piątek 1025- 1110

303

302

Dizner Maria

Zespół wyrównawczy z j. polskiego dla kl. VI

Poniedziałek 1320 - 1405

Czwartek 1320 - 1405

407

407

Dominiak Irena

Zajęcia komputerowe

Wtorek 930 - 1015

Czwartek 745 - 830

201

201

Frasunkiewicz Barbara

Praca z uczniem zdolnym

Zajęcia wyrównawcze

Wtorek 1025 – 1310

Czwartek 1025 - 1310

308

308

Frątczak Bogumiła

Zajęcia logopedyczne

Zajęcia wyrównawcze

Wtorek 1110 - 1210

Wtorek 1225 - 1310

304

304

Gargula Tomasz

Zajęcia na pływalni

Zawody sportowe

Piątek 1315 - 1400

Wg potrzeb

Basen

Gutaj Tomasz

Praca z uczniem słabym

Wtorek 1320 - 1405

Piątek 1320 – 1405

407

301

Hynas Dorota

Zajęcia wyrównawcze

Wtorek 1225 – 1325

Środa   1225 – 1325

Czytelnia

Czytelnia

Idziak Jolanta

Zajęcia rozwijające zainteresowania przyrodą kl. V

Zajęcia wyrównawcze kl. V

Środa   1410 – 1455

Wtorek 1410 – 1455

303

303

Koszada Halina

Zajęcia wyrównawcze

Kółko matematyczne

Wtorek 1125 – 1210

Wtorek 1225 – 1310

Pokój naucz.

Jadalnia

Koszykowska Agnieszka

Zajęcia wyrównawcze kl. IV

Dodatkowa matematyka przygotowująca do testu

Wtorek 1410 - 1455

Środa   1320 - 1405

404

404

Kozłowska Emilia

Praca z uczniem zdolnym j. polski

Zespół wyrównawczy z j. polskiego kl. V

Poniedziałek 1225 - 1305

Czwartek 745 - 830

407

407

Kulesza Ewa

Zajęcia sportowe – turnieje, rozrywki, zawody

 

Zajęcia gry i zabawy z elementami pływania

Wtorek 1530 -1630

 

Piątek 1320 - 1405

Boisko LO

Mała salka

Basen

Kurzawa Róża

Zabawy relaksujące

Wtorek 1030 - 1130

Środa   1030 – 1130

Świetlica

Świetlica

Łuczak Iwona

Zajęcia wyrównawcze

Poniedziałek 1225 - 1310

Środa 1125 - 1210

1

302

Majdańska Wiesława

Gry i zabawy ogólnorozwojowe

Poniedziałek 1030 - 1130

Czwartek 1030 – 1130

Świetlica

Świetlica

Majtka Adela

Zajęcia wyrównawcze kl. VI

Przygotowanie do sprawdzianu kl. VI a

Wtorek 1410 - 1455

Czwartek 1320 - 1405

402

301

Mielczarek Bożena

Kółko historyczne

Wtorek 835 -920

Środa 745 - 830

306

306

s. Mucha Urszula (Tymotea)

„Ruch Opatrzności Bożej” – kółko religijne

Piątek 1420 -1530

307

Nowak Elżbieta

Kółko dziennikarskie

Czwartek 1320 - 1405

czytelnia

Ochota Izabela

„Szpilka Mini”

Zajęcia matematyczne

Czwartek 1550 – 1635

Środa       1025 - 1110

1

Świetlica

Pakuła Małgorzata

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Czwartek 1320 -1405

305

Pasturek Lidia

Zajęcia wyrównawcze

 

Wtorek 1545 - 1715

205

Pawlak Ewa

Zespół wyrównawczy dla kl. VI

Przygotowanie do testów

 

Kółko polonistyczne

Wtorek 745 -830

Poniedziałek 1225-1310

Wtorek 835 -920

Poniedziałek 1320 -1405

406

406 dziewcz.

406 chłopcy

406

Perlińska Agnieszka

Kółko matematyczne

Zajęcia wyrównawcze z edukacji polonistycznej

Poniedziałek 1550 - 1635

Wtorek 1550 - 1635

2

2

Piwońska Aldona

Teatr „Szpilka”

Środa 745 -830

Czwartek 1550 -1635

305

305

Przysło Norbert

Kółko informatyczne KNTI

Poniedziałek 1410 - 1455

201

Przysło Przemysław

Kółko informatyczne

Wtorek 1410 - 1455

201

s. Rząd Dorota   (Klaudia)

Spotkania z rodzicami dzieci przygotowującymi się do I Komunii Świętej

Czwartek 1400 - 1500

203

Rzetecka Marzanna

Zajęcia wyrównawcze

Praca z uczniem zdolnym

Czwartek 1025 -1110

Wtorek 1125 - 1210

Czytelnia

Czytelnia

Smolińska Krystyna

Zajęcia wyrównawcze

Zajęcia wyrównawcze

Czwartek 1025 – 1110

Czwartek 1125 - 1210

302

302

Sobczak Magdalena

Zespół wyrównawczy

Zajęcia z uczniem zdolnym

Wtorek 835 - 920

Czwartek 835 - 920

302

302

Sujewicz Grażyna

Zajęcia wyrównawcze

Zajęcia wyrównawcze

Wtorek 1025 - 1110

Poniedziałek 1025 - 1110

Czytelnia

Czytelnia

Szymczyk Agnieszka

Zajęcia wyrównawcze

Praca z uczniem zdolnym

Poniedziałek 1125 - 1210

Środa 1225 - 1310

Świetlica

203

Tomczak Tadeusz

Zajęcia na basenie

Piątek 930 - 1110

Basen

Trocha Wioletta

Zajęcia wyrównawcze w kl. V

Zajęcia przygotowujące do sprawdzianu kl. VI

Czwartek 745 -830

Czwartek 1320 -1405

402

402

Zielińska Malwina

Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego kl. 2a

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego kl. 3a

Czwartek 1225 - 1310

Wtorek 1225 - 1310

307

302

Udostępnij

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn