Śmiało możemy powiedzieć, że  “Everyone is a little Irish on Saint Patrick's Day”,  czyli każdy jest trochę Irlandczykiem w Dzień Św. Partyka i tak właśnie było w naszej szkole. 17 marca po raz kolejny „pokolorował” społeczność jedynki na zielono. Uczniowie słuchali na przerwach muzyki irlandzkiej, podziwiali tematyczne wystawy i robili sobie zdjęcia jako Leprechauns, udając irlandzkie chochliki. Przez cały tydzień nauczyciele języka angielskiego prowadzili lekcje kulturowe związane z obchodami Dnia Św. Patryka, a chętni uczniowie przygotowywali konkursowe kartki pocztowe związane z tematyką obchodzonego 17 marca święta.

Wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy na jeden dzień „zzielenieli” dziękujemy za wspólną zabawę.

Zespół Języka Angielskiego