Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie i Wszyscy Przyjaciele SP1 w Turku, z wielką radością informujemy, że nauczycielka z naszej szkoły – p. Agnieszka Perlińska, dzięki Państwa nominacji i oddanym głosom, zajęła I miejsce w powiecie tureckim w kategorii: Nauczyciel klas 0-III, w największym plebiscycie edukacyjnym w Polsce ,,NAUCZYCIEL NA MEDAL”.
Plebiscyt ma zasięg ogólnopolski, a w województwie wielkopolskim jest prowadzony przez ,,Głos Wielkopolski”. Należy dodać, że uzyskane w plebiscycie głosy uplasowały p. Agnieszkę na szóstym miejscu w województwie.
Medal oraz dyplom za I miejsce wręczono laureatce w środę 27 kwietnia 2022r. podczas uroczystej gali w Centrum Kongresowo- Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Serdecznie gratulujemy! Społeczność SP1 w Turku