Wyróżnienie w konkursie „Baterie nie dostają kosza”

Dziesięcioro uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Turku wzięło udział w ekologicznym konkursie pod hasłem: „Baterie nie dostają kosza”. Celem konkursu było promowanie odpowiedzialnego postępowania ze zużytymi akumulatorami i bateriami, w sposób bezpieczny dla ludzi i środowiska.

Maja Zioła z klasy 1b zdobyła pierwsze wyróżnienie w kategorii uczniów klas 1-4. Gratulujemy!

Z naszej szkoły w konkursie udział wzięli:

-  w kategorii klas 1-4 (kartka pocztowa) Dawid Konieczny 1b; Lena Krasa 1b; Maja Zioła 1b; Amelia Ochocka 2b; Amelia Konieczna 3a; Nikola Krasa 4a.

- w kategorii klas 5-8 (film wideo) Nikola Wejman 5c; Anita Adamczak 6b; Martyna Ochocka 6b; Marta Cieślak 6c.

Gratulujemy wszystkim uczniom i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach. Wszystkie prace podziwiać można w naszej galerii.