Biblioteka Szkoły Podstawowej nr 1 w Turku zorganizowała dla czytelników zabawę fotograficzną pt. „Bookshelf  tour, czyli pokaż swoją półkę z książkami”. W ten sposób świętowano z okazji XVIII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.

Każdy czytelnik mógł pochwalić się półką ze swoimi książkami, wysyłając jej zdjęcie. W ten sposób uczniowie pokazali, że aktywnym czytelnikiem można być nawet z dala od budynku swojej biblioteki szkolnej.

W akcji wzięło udział 30 uczniów z klas 1-7. Wszystkim serdecznie gratulujemy wspaniałych zbiorów i życzymy wielu cudownych chwil spędzonych z książką.

Udział w akcji wzięli: Anita A. 6b, Marcel Ch. 6d, Wojciech D. 2b,  Jarosław E. 1a, Aleksandra F. 3a, Martyna G. 1c, Kinga G. 4b, Lena G. 7d, Antoni H. 4c, Wiktoria J. 6c, Antoni J. 4b, Krystian K. 1b, Adam K. 7d, Zofia K. 1a, Lena K. 1b, Nikola K. 4a, Agata K. 6c, Andrii L. 5a, Bartosz P. 3c, Daria P.  5b, Adrianna P. 5a, Agnieszka S. 6c, Wiktoria S. 6d, Nadia S. 6c, Milena S. 4b, Kalina S. 1a, Lilianna W. 4d, Wanessa W. 6c, Lena W. 3a, Maja Z. 1b, p. Ewa K.

Dla wszystkich uczestników zabawy przygotowaliśmy drobne upominki, które zostaną wręczone podczas zakończenia roku szkolnego 2020/2021.

Gratulujemy uczestnikom zabawy :)