Dnia 26 kwietnia 2022r. w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski języka angielskiego ENGLISH POETRY CONTEST. Wzięli w nim udział uczniowie z klas I – III. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, a mali recytatorzy wykazali się zdolnościami interpretacyjnymi wybranego wierszyka oraz poprawną wymową. Występom dzieci towarzyszyły duże emocje. Jury miało niemały problem z wyłonieniem zwycięzców. Po naradach, ustalono, że wyróżnienie otrzyma Nadia Mikowska (kl.1b), trzecie miejsce uzyska Matylda Wypiorczyk (kl.3a), na drugim miejscu znajdzie się Szymon Przygoński (kl.2c), a zwycięży Wojciech Drążkowski (kl.3b). Każdy laureat konkursu został nagrodzony dyplomem, słownikiem polsko-angielskim i długopisem, natomiast wszyscy uczestnicy otrzymali słodycze.