Cztery dni zmagań sportowej rywalizacji pt.:  IGRZYSKA KILOMETRZYSKA uznajemy za zakończone. Chętni uczniowie, nauczyciele i rodzice z turkowskiej „jedynki” już po raz trzeci wzięli udział w akcji mającej na celu propagowanie zdrowego trybu życia, integrowanie  społeczności szkolnej SP1 oraz motywowanie do wspólnej zabawy.

W III edycji uczniowie, nauczyciele i rodzice zrobili łącznie 2705,5 km! Największą popularnością cieszył się ROWER. Rowerem wspólnie zostało pokonanych 2184,4 km! W chodzie osiągnięto 410,1 km, a w bieganiu 111km. To naprawdę imponujące wyniki.

Pamiątkowe dyplomy oraz nagrody niespodzianki zostały wręczone w Dniu Dziecka przez członków Stowarzyszenia Kopernik Plus.

Gratulujemy wyróżnionym i dziękujemy WSZYSTKIM, którzy się zmierzyli z wyzwaniem Igrzysk kilometrzysk. Waszym zaangażowaniem pokazaliście, że umiecie się bawić, dbacie o swoje zdrowie i nie straszne Wam żadne warunki pogodowe. Dodajmy, że w czasie trwania Igrzysk pogoda była iście wakacyjna, a wielu uczestnikom na dłużej zostanie pamiątka w postaci pierwszej opalenizny.

Już dziś zachęcamy do szlifowania formy, dbania o zdrowie i udziału w kolejnej edycji zmagań w roku szkolnym 2023/24.

Pozdrawiamy!

Stowarzyszenie Kopernik Plus