W środę, 29 listopada w naszej bibliotece odbyły się „Biblioteczne wróżby andrzejkowe”.

Wszyscy uczniowie, którzy tego dnia wypożyczyli książkę mogli wylosować jedną wróżbę. Każdy chętnie wziął udział w tej zabawie, by poznać swoją przyszłość. Niektórzy dowiedzieli się, że zostaną milionerami, aktorami, piosenkarzami lub sławnymi pisarzami. Innym wywróżono, że dostaną nagrodę za najwyższe czytelnictwo na zakończenie roku szkolnego albo spotkają sławnego pisarza.

Wróżb było wiele i budziły różne emocje: zaskoczenie, radość, niedowierzanie, ale wszystkie wywoływały uśmiech na twarzach dzieci. Tego dnia w bibliotece było wyjątkowo tłoczno i bardzo wesoło.

Dzień z wróżbami andrzejkowymi w bibliotece wszystkim się podobał. Każdy czytelnik wyszedł nie tylko z wypożyczoną książką, ale i nadzieją na realizację swoich marzeń.