Uczniowie klas czwartych jedynki na wystawie czasowej pt. Wilki. Zwierzęta Przeklęte w muzeum .
W trakcie wystawy młodzi przyrodnicy mogli dowiedzieć się wielu ciekawych faktów na temat wilków. Na przykład, że wilki to bardzo inteligentne i społeczne zwierzęta, które żyją w grupach rodzinnych zwanymi watahami. Na wystawie można było również zobaczyć modele wilków w różnych postawach oraz dowiedzieć się, jak wilki polują i komunikują się między sobą.
Celem wystawy było zmienienie negatywnego spojrzenia na wilki i pokazanie, że są one istotnym elementem ekosystemu. Przez wiele lat wilki były prześladowane przez człowieka i często uważane za niebezpieczne.
W trakcie wystawy uczniowie obejrzeli film, który wzbogacił dzieci wiedzę na temat wilków.
Dzieci miały możliwość zobaczenia wilków w nowym świetle i zrozumienia, dlaczego wilk jest ważnym członkiem ekosystemu.