Uczennice z klasy VIII b Wiktoria Krzyżańska, Weronika Majda, Oliwia Olas i Hanna Świtalska znalazły się w gronie Laureatów Ogólnopolskiego konkursu “Zdrowie? Ogarniam To”, zdobywając wyróżnienie za piosenkę “Lepsza wersja siebie”. Ta zaszczytna nagroda jest tym cenniejsza, gdyż zgłoszonych było 1094 prac z 468 szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Uroczysta gala odbyła się w piątek 7 czerwca 2024 r. w Warszawie. Zebranych powitała pani Minister Zdrowia Izabela Leszczyna, która wręczała Laureatom nagrody i podziękowania. W uroczystości wziął udział także pan Robert Bartold Dyrektor Generalny Ministerstwa Edukacji Narodowej, który odczytał list do młodzieży od pani minister Barbary Nowackiej. Był to wspólny projekt Ministerstwa Zdrowia i Edukacji, który miał na celu promowanie zdrowego stylu życia. Prace konkursowe można było zgłaszać w trzech kategoriach: komiks, film i piosenka z teledyskiem. Pragniemy zaznaczyć, że nasza szkoła wykonała zadania w trzech kategoriach, a uczniowie pracowali pod opieką p. Elżbiety Nowak, p. Renaty Sochackiej i pana Emila Piekarczyka.