W piątek 17 grudnia, wraz z naszą wychowawczynią p. Agnieszką Perlińską, wystawiliśmy w klasie świąteczne jasełka. Przebraliśmy się za postacie z betlejemskiej szopki, odgrywaliśmy poszczególne role, śpiewaliśmy kolędy i pastorałki. Niektóre z naszych koleżanek z klasy, przepięknie zagrały kolędy na instrumentach muzycznych. Przedstawienie miało charakter tradycyjny i w piękny sposób oddało istotę Bożego Narodzenia. Na koniec złożyliśmy sobie nawzajem świąteczne życzenia, a nasi rodzice przygotowali tradycyjny wigilijny poczęstunek i miłe upominki.

Życzymy Wszystkim zdrowych, pogodnych i magicznych Świąt Bożego Narodzenia.

,,Niech te święta, tak wspaniałe, będą całe jakby z bajek.

Niechaj gwiazdka z nieba leci, niech Mikołaj tuli dzieci.

Biały puch niech z góry spada, niechaj piesek w nocy gada.

Niech choinka pachnie pięknie, no i radość będzie wszędzie”.

                                                                     Uczniowie z klasy III c wraz z panią