Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Turku od lat aktywnie promuje zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

W roku szkolnym 2021/22 przy współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego, uczniowie „Jedynki” mieli możliwość podnoszenia świadomości dotyczącej bezpieczeństwa w ruchu drogowym, z wykorzystaniem mobilnego miasteczka ruchu drogowego.

W podziękowaniu za zorganizowanie i przeprowadzenie wydarzenia promującego bezpieczne postawy uczestników ruchu drogowego pan Mariusz Seńko, zastępca dyrektora WORD w Koninie, przekazał na ręce uczniów naszej szkoły nowoczesny sprzęt multimedialny oraz 20 licencji na program komputerowy do nauki wychowania komunikacyjnego.

Panu Dyrektorowi bardzo dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę.

 

gallery}aktualnosci/2021_2022/01/20220114_word{/gallery}