Zespół Nauczycieli Języka Angielskiego zorganizował dla uczniów turkowskiej „jedynki” święto dyni – Pumpkin Day.

26 października był okazją do dobrej zabawy, zdobycia plusów, ale przede wszystkim do poszerzenia znajomości słownictwa z języka angielskiego oraz poznania ciekawostek dotyczących kultury krajów anglojęzycznych. Chętni uczniowie i nauczyciele ubrani byli na pomarańczowo. Szkoła została ozdobiona jesiennymi dekoracjami, uczniowie klas 6-8 mieli okazję rozwiązać zadania językowe związane z motywem przewodnim dnia – dynią, a w czasie przerw międzylekcyjnych cała społeczność szkolna mogła podziwiać wystawę dyń. Dniowe rękodzieła były przygotowane z niezwykłą starannością i kreatywnością.